Kaubamärgid

Magnoball™

Tootekood: M807
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
12,50 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoPesumasinates ja nõudepesumasinates katlakivi eemaldav pall ·Vähendab katlakivi teket pesumasinas ja nõudepseumasinas. ·Vähendab pesuvahendi kogust kuni 70%. ·Vähendab katlakivi eemaldavate tablettide vajadust. ·Vähendab pesutemperatuuri – säästate energiat. Kasutamine ·Pesumasinas asetage MagnoballTM trummlisse koos pesu ja Ecoballs™ pallide või muu pesuvahendiga. Nõudepesumasinas asetage MagnoballTM nõudepesumasinasse selliselt, et vesi saaks Magnoball´i vabalt läbida.NB! MagnoballTM sisaldab võimast magnetit. Hoia see eemal sammulugejast, elektrooniliste andmete kandjast, VCR ja DVD mängijast, telerist, arvutist. Hoia lastele kättesaamatus kohas. MagnoballTM on ohutu pesumasinas ja nõudepesumasinas töötamiseks.

Ei ole testitud loomade peal Vegan

Sarnased tooted

Ecoballs 240 pesupallid - keskkonnasõbralik alternatiiv tavapärastele pesuvahenditele, mis säästab Teie raha ja vett. Taaskasutatav kuni 240 pesukorda, seejärel saab pallide sisu välja vahetada.

 

Ei tekita allergiat ning ei sisalda loomseid koostisosi.

Tootekood: EB240 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2 tööpäeva
15,00 €

"Brilliance all in one" - nõudepesumasina tablett, mis annab suurepärase pesutulemuse.

 

Tableti ümbris on vees lahustuv, seega pange tablett pesuvahendi sahtlisse ning valige vajalik pesuprogramm. Sobib kasutada ka kiire pesuprogrammiga. Pakendis 25 tabletti.

Tootekood: DTAB25 ,   Laoseis: Laos
6,25 €

Sünteetiliste koostisaineteta, naftasaadusteta, allergeenideta, kunstlike säilitusaineteta. Taimede-põhised koostisained aitavad kergesti eemaldada mustuse. Kontsentreeritud üldpuhastusvahend, mis sobib ka käsitsi nõudepesuks.

Tootekood: WUL2 ,   Laoseis: Laos
3,62 €

 

Loodusliku hapniku põhine tugevatoimeline plekieemaldaja valgele pesule (12 tabletti), mis ei sisalda kloori ega optilisi valgendajaid.


Tootekood: 5060101530719 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2 tööpäeva
4,10 €

Loodusliku hapniku põhine tugevatoimeline plekieemaldaja värvilisele pesule. Pakis 12 tabletti.

Tootekood: 506010130726 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2 tööpäeva
4,10 €